Contact Form Shortcode Error: Form 1 does not exist

Jaki fotoreportaż ślubny?

Taki, który jest rodzajem opowieści, historią zbudowaną ze zdjęć. Staram się nie ustawiać i nie mówić, co robić. Stawiam na naturalność i swobodę, samemu najchętniej pozostając obserwatorem wydarzeń. Nie tworzę na siłę własnej autorskiej wizji, choć pokusa jest ogromna. Reportaż powinien być czytelny zarówno dla tych, którzy go będą potem oglądać, jak i dla mnie. Czasem jest mniej ładnie, ale chyba prawdziwiej, szczerzej i bez sztucznego upiększania. Ważne, żeby obie wizje – pary młodej, jak i fotografa, w rezultacie współgrały ze sobą.

Trochę przypomina to pisanie opowieści – jest początek, wstęp, rozwijanie fabuły, zakończenie. Fotografie funkcjonują podobnie – każde jest cząstką całości. Może istnieć samodzielnie, ale dzięki innym powinno oddziaływać jeszcze bardziej, mocniej. Całość opowieści to i dobry portret, i uchwycony niezwykły moment, i dotyk, i łza, i pocałunek. Życie, wyjątkowe momenty, uczucia. Wszystko. Zawsze staram się znaleźć coś, dzięki czemu stworzę spójną całość. Sensowną. Coś odbiega od standardów. Jaki fotoreportaż ślubny? Na pewno dynamiczny i prawdziwy, niekoniecznie arcypoprawny.

Fotografie

Ilość oddawanych fotografii wynosi maksymalnie ok. 250. Fotoreportaż traktuję jako autorski, profesjonalny utwór. Wszystkie zdjęcia poddawane są starannej selekcji i opracowaniu graficznemu. W przypadku fotoalbumów nie używam motywów z serduszkami, obrączkami czy gołąbkami. Każdy jest projektowany bez kreatorów i gotowych szablonów.

Wystawiam rachunki – dane firmy:
Paweł Kulenty | Studio Plus
os. Unitów Podlaskich 1/87, 21-400 Łuków
NIP: 8252002480, REGON: 060425201
Tel. 607 697 158, m@il: pkulenty@op.pl | GG: 3912556
Konto: 79 1500 2208 1022 0001 3883 0000
Kredyt Bank, oddział w Białej Podlaskiej, filia nr 2 w Łukowie

Komentarze zostały wyłączone